Neler yeni

GTA V Kiddion's Modest External Menu

WolfzillAA 

Administrator
Administrator
Yeni Üye
Kurucu

Lütfen aklınızda bulundurun: İnsanlar bu modu satıyor, benim bununla hiçbir ilgim yok. Lütfen geri ödeme yapmayı deneyin, bunu durdurmanın tek yolu bu olacaktır!"Kiddion'un Premium Menüsü" veya VIP yoktur!Kiddion(lar)ın web sitesine sahip değilim. Herhangi bir discord destek sunucusu çalıştırmıyorum.Menüyü asla bilinmeyen hileler dışında hiçbir yere indirmeyin.Youtube'da benim olduğumu iddia eden herkes dolandırıcıdır ve github'daki "şakacı" ben değilim!!!

Uzun zamandır bu araştırma projesi üzerinde çalışıyorum. Her ne kadar esas olarak kendim için yazmış olsam da, başkaları için de yeterince istikrarlı ve faydalı olacağını tahmin ediyorum, ancak hala devam eden bir çalışmadır.Çoğu menünün sahip olduğu olağan özelliklerden bazılarını eklemeye çalıştım. Ancak esas olarak oyunu daha keyifli hale getirecek benzersiz özellikler eklemeye odaklandım. En dikkate değer özellik, yerleşik bir çevrimiçi araç oluşturucu (harici), bazı İletişim/Etkileşim Menüsü seçeneklerine hızlı erişim ve oyun motoru genel kayıtlarına, komut dosyası yerellerine, istatistiklere ve ped, araç ve silah seçeneklerine erişmek için Lua komut dosyası oluşturma olacaktır.Bu mod tamamen haricidir ve hiçbir şekilde yerlileri kullanmaz.

Kullanmak için: GTA5'i başlatın ve oyun tamamen yüklenene kadar bekleyinModu başlat.
Varsayılan anahtarlar şunları içerir:
<F5> menüyü göstermek/gizlemek için,Geri dönmek için
<Numpad 0>,Menü seçeneklerinde yukarı/aşağı gezinmek için
<Numpad 8> ve <Numpad 2>.Geçerli değeri azaltmak/artırmak için
<Numpad 4> ve <Numpad 6>.Bir seçeneği etkinleştirmek, değerini değiştirmek veya değiştirilen herhangi bir ayarı uygulamak için

Yasal Uyarı:Bu YALNIZCA EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME AMAÇLIDIR.Kötüye kullanımdan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul edilmez ve kabul edilmez.Riski size ait olmak üzere kullanın!

Konuyu görüntüleyenler